Hakkımızda

1985 yılında kurulan firmamız, 1990 yılında kurumsallaşarak, Ankara Siteler’de orman ürünleri iş kolunda faaliyete başlamıştır. İnşaat sektöründe gerekli olan tüm ahşap ürünleri, lambri, rabıta, kapı, mutfak, vestiyer, banyo dolapları ve pencere doğramaları üretimi yaparak sektöre yeni bir soluk getirmeye, siz değerli tüketiciler için yeni seçenekler sunmaya çalışmıştır.

Firmamız yıllar içerisinde orman ürünleri ticaretinin yanında yapı malzemeleri satışı, inşaat ve taahhüt işleri alanında da faaliyetlerini geliştirerek devam etmiştir. Bu tecrübesini Burano markası ile mobilya sektörüne aktarmıştır. Polatlıdaki fabrikalarımızda 10.000 m2 kapalı alanda, Burano markası adı altında kapı, mutfak, banyo, vestiyer ve dolap üretimimiz devam etmektedir.

Markamız özellikle Türkiye’nin seçilmiş ve kaliteli projelerine üstün standartlarda hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra inşaat sektöründe de faaliyet gösteren şirketimiz, kaliteli işler ortaya koyarak sektörde farkını ortaya koymuştur.

Üretimde kalite ve hizmette mükemmelliyetçilik anlayışı ile çalışan Aksa Orman Ürünleri bugün de yepyeni bir projeyle karşınızda!

Saygılarımızla…